Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

CIN 3, p16 na děložním čípku

1 odpověď
(stránka otevřena 379x)

Dotaz:

Dobrý den,
prosím Vás, dostala jsem na Vás kontakt od Z. Š. Je mi 25 let, děti nemám, a bylo mně zjištěno CIN 3, p16 na děložním čípku. Minulý týden jsem byla na první očkování Gargasil, abych měla prevenci před ostatními typy HPV viru. Příští týden jdu na konizaci děložního čípku.
Z. Š mně doporučila Kolostrum na imunitu, tak to jsem začala před týdnem užívat. Chtěla bych podpořit léčbu i tou přírodní. Prosím Vás, mohl byste mně doporučit nějakou léčbu, kterou bych si mohla i u Vás koupit (bylinky, tinkturu apod.)

Moc Vám děkuji a přeji krásný zbytek dne,
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na prevenci rakoviny děložního čípku nebo přímo na léčbu rakoviny děložního čípku ev. rakoviny dělohy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) z těchto léčivých rostlin a medicinálních hub:
BEDRNÍK VĚTŠÍ kořen, BROSKVOŇ list, CHOROŠ OŘÍŠ plodnice, JMELÍ BÍLÉ list nasbíraný na ovoceném stromě v březnu, REZAVEC ŠIKMÝ plodnice, ŘEBŘÍČEK OBECNÝ nať, THUJE zelená nať, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ pupeny květů.

LOKÁLNĚ: aplikovat rakytníkový olej a to např. ve formě vaginálních globulí, které si můžete vyrobit s použitím bambuckého másla (je možné zavést i tampon napuštěný rakytníkovým olejem, ale vzhledem k tomu, že by se to mělo dělat opakovaně, nemělo by to příznivý vliv na sliznici pochvy /došlo by k vysušování sliznice/). Podobný účinek jako rakytníkový olej má také propolis. Je tedy možné vyrobit i propolisové vaginální globule.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.