Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Covid (těžký průběh) - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 350x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Maminka právě prodělává Covid. I přes všechny vakcíny, kterými prošla, jeho průběh nese dost špatně. Už třetí den horečky, bolest těla, v krku, nic necítí, pouze hořkost v puse, nemůže ani mluvit, jen leží. Můžete mi prosím poradit, které bylinky by ji nejvíce pomohly ke zlepšení stavu, následně pak po vyléčení? Léčí se navíc se štítnou žlázou a také má silnou osteoporózu, léky moc dobře na žaludek nesnáší.

Mockrát vám děkuji
Annie
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na zlepšení průběhu nemoci covid a/nebo postkovidový syndrom doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
PRÁVENKA LATNATÁ nať, ŠALVĚJ ČERVENOKOŘENNÁ kořen, CIST KRÉTSKÝ nať.

Výhodou směsi je, že je i prevencí sraženin v krevním oběhu (a to díky šalvějij červenokořenné). Bohužel lidé s covidem a po covidu mívají tento problém docela často.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.