bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Cysty v psou - byliny, bylinky, léčba bez operace a léků

1 odpověď
(stránka otevřena 339x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Nekolik let mne trapi cysty v obou prsech spojene s bolesti. Cysty se mi objevili po gynexu. Vyzkousela jsem kde co, od caju, obkladů, mastí od mnoha firem. Proto se obracim jeste na Vas, zda by jste mi neco nedoporucil : -)

Děkuji a jsem s pozdravem Ilona

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Cysty jsou dle tradiční čínské medicíny forma stagnace toho, co do těla nepatří a tělo má problém se toho zbavit a vyloučit. Lze tedy doporučit podporu očisty ("detoxikace") těla posílením orgánů, které za toto zodpovívají - mj. hlavně ledviny a játra. Do směsi ale patří i léčivé rostliny, které ovlivňují různé orgány, které cysty zachvacují.

Na cysty vaječníků (ale i prsou, ledvin, jater) doporučuji následující léčivé rostliny (které se mi v praxi velmi osvědčily) a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
SPORÝŠ LÉKAŘSKÝ, KOTVIČNÍK ZEMNÍ, VRBKA ÚZKOLISTÁ, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ, KONTRYHEL OBECNÝ, PUPEČNÍK ASIJSKÝ, MATEŘÍDOUŠKA OBECNÁ, KURKUMA DLOUHÁ a SLZOVKA OBECNÁ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu z rostlin, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

V dietetice se na likvidaci cyst vaječníků a prsu velmi osvědčila SLZOVKA. Jde o obilovinu, která se přímo jí. Doporučuji ideálně 1x týdně. Zdravý je i šlem ze slzovky. Ani tomu se nevyhýbejte. Slzovka mimochodem detoikuje plíce, tlusté střevo a slezinu, čímž posiluje orgány, které jsou odpovědné za naši imunitu.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.