Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Děložní čípek po konizaci krvácí - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 330x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

V srpnu 2022 jsem byla na konizaci kvůli nálezu na děložním čípku ve smyslu CIN 2. Histologie po konizaci potvrdila dysplazii CIN 2, akutní zánět a HPV 16. Čípek mám stále velmi křehký, stačí málo a hned špiním, momentálně se mně přidal nějaký zánět. Nerada bych něco zanedbala, ale ráda bych vše řešila raději přírodní cestou bez nutnosti dalšího zákroku.
Ráda bych vyzkoušela Vaši tinkturu. Lékařka mně doporučila Papilocare, nevím, zda jej mám používat. Je mně 44, jsem 20 let vdaná, mám 2 děti 19 a 15 let.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na křehkost děložního čípku doporučuji (vnitřní aplikace) následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ květ 20%, ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ kořen 20%, BERGENIE TUČNOLISTÁ 20%, LAPACHO RUDÉ 20%, KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA nať 10%, RDESNO PTAČÍ 10%.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Lokálně doporučuji udělat globule S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM (nosnou látkou globulí by mohlo být bambucké máslo - pro tento účel se používá často).

Pokud byste měla zájem o rakytníkový olej a bambucké máslo na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Děkuji, pane doktore. Netroufám si ale na přípravu tinktury. Nelze ji nahradit nějakou tinkturou Vámi nabízenou na e-shopu?
Co se týče čípků z rakytníku, v jakém poměru dát bambucké máslo a rakytníkový olej? Po jakou dobu tyto globule zavádět?