Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Detox po rentgenu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 407x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám zápal plic a už mám za sebou několik rentgenů a další mě čekají. Čím bych se mohla "detoxikovat" po ozáření, když kojím?

Mockrát děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na prevenci změn DNA po radiační zátěži doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BUKVICE LÉKAŘSKÁ nať, ELEUTERKOK OSTNITÝ kořen, KOZINEC BLANITÝ kořen, HOUŽEVNATEC JEDLÝ plodnice, LESKLOKORKA LESKLÁ plodnice, MARALÍ KOŘEN kořen, REZAVEC ŠIKMÝ plodnice.
Stejné léčivé rostliny a medicinální houby se používají na regeneraci organismu při radioterapii (u onkologicky nemocných pacientů).

Tinktura je vhodná i u kojící maminky, ale doporučuji jen 10 kapek ráno a v poledne. Večer už ne (tinktura může velmi mírně stimulovat kojence látkami, které mohou přecházet do mateřského mléka, tzn. v noci by mohlo být dítě nespavé).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Na okraj ještě podotýkám, že mnohem mnohem větší radiační zátěž než "prostý" RTG má počítačová tomografie, tzn. tzv. CT (computer tomography).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.