Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Detoxifikace, detoxikace - byliny, bylinky, léčivé rostliny, dietetika, strava

1 odpověď
(stránka otevřena 156x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Jsme s manzelem zdravi, nebereme zadne leky. Ale citim ze uz se to stari zacina ozyvat. Chceme jit preventivni cestou a starat se o telo tak, aby jsme doktory nepotrebovali. Nikdy jsme nedelali zadnou cilenou detoxifikaci, ani organove cisteni, zadne caje na to cilene. Citim, ze toto je asi prvni krok spolu s dobrou zivotospravou (zdrave jidlo, pohyb, omezit stres, dost spanku). Mohl by jste nas prosim navest k nejake postupne detoxificaci a ozdravovani? Jake caje, tinktury pripadne koupit.
(Je nam 46, zeny telo je vycerpane z dlouheho kojeni (uz ukonceneho, 3 roky). Trochu mi padaji a proridly vlasy, obcas se ozve nejaky kloub).

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučuji čajovou směs JARNÍ DETOX (bez ohledu na to, že není jaro : ).

Dále doporučuji 1 měsíc konzumovat SLZOVKU OBECNOU.
Jde o obilovinu, která se přímo konzumuje. Doporučuji ideálně každý den 2 lžíce slzovky, ty uvařte. Je možné jíst i tekutinu z vaření (tzv. šlem). Ani šlemu se tedy nevyhýbejte. Slzovka mimochodem detoxikuje plíce, tlusté střevo (tím zlepšuje stav mikrobiomu, tedy mikrobioty) a slezinu, čímž posiluje orgány, které jsou odpovědné za naši imunitu. Také odstraňuje zahlenění z organismu.

Pokud byste měli zájem o bylinnou směs a/nebo slzovku na Vámi uvedené, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.