Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Dlouhodobě zvýšené jaterní testy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 257x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám dlouhodobě zvýšené jaterní testy. Steatózu jater i slinivky. Pobolívá mě levé i pravé straně podžebří. Bolest je mírná, spíš tlak Můžete mi doporučit nějakou tinkturu na slinivku a játra. Existuje bylina podporující hubnutí.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na posílení jaterních funkcí (podpora detoxikace organismu, vysoké jaterní testy - elevace GTM, ALT, AST) doporučuji následující léčivé rostliny (v čajové směsi) :
TŘEZALKA TEČKOVANÁ nať nebo kvetoucí nať, PAMPELIŠKA nať a kořen, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ květ, ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ kvetoucí nať, ČUBET BENEDIKT nať těsně před kvetením nebo ne začátku kvetení, JABLEČNÍK nať.

Doporučuji do kombinace s tinkturou z rostliny BEREGENIE TUČNOLISTÁ kořen.

Pokud byste měla zájem o čajovou bylinnou směs a/nebo tinkturu na posílení jater, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Velmi doporučuji stáhnout video o játrech, které jsem natočil já se svou kolegyní nutriční terapeutkou. Je tam obrovské množství informací o játrech a jsou tam také zmíněné potraviny, byliny a emoce, které mají příznivý vliv na játra. Video je na http://www.WebinarJatra.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.