Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Dyskomfort v oblasti pánve a při močení - byliny, bylinky, babské rady

2 odpovědi
(stránka otevřena 2763x)

Dotaz:

Přeji hezký den, 2008-2015 let bojuji s nepříjemným pocitem v pánevním dnu, navštívil sem několik urlogů, a každý z nich jiná léčba jiná diagnóza. Ovšem problémy vytrvale pokračují. Mám za sebou vyšetření moči (opakovaně negativní) ultrazvuk (opakovaně negativní), krev (opět negativní), cystoskopie dvakrát tam už bohužel nalezená pozánětlivá změna na prostatě, stěr z močové trubice (negativní). Léčba konvenčního charakteru tak že ATB všech druhů, následovně Urovaxom. Výsledek snažení? Poslední návštěva před týdnem a že se mám zaměřit na fytopreparáty, neprochladnout, hodně pít a snažit se nestresovat… jo a nesedat na studené věci. Kruci je mi 33let, mám zdravou ženu, dvě malé děti všichni bez problémů, nikde se mi vyjma té cysoskopie nic nenašlo a mě je pořád všelijak. Tlak na prostatě, výrazně citlivější nadvarlata, sem tam zakalenou až neprůhlednou moč, ale na všechno negativní, při močení mám pocit že čůrám horkou vodu, ale nepálí mě to. Jen to prostě není jako dřív. Ale nemám žádné jiné symptomy, … prostě nic jen ten tlak a močení není jako dřív. Není způsob jak mi pomoct? zkusil sem už kde co, ale mám pocit že kupuju jen kraviny co tahají peníze na zázračné řešení všeho což se zatím nedostavilo.


Proto prosím o radu, jak se toho mám zbavit. Děkuji Petr

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Mám u Vás podezření na probémy s prostatou. Doporučuji:

OREGÁNOVÝ OLEJ - ráno, v poledne, večer a před spaním užít 1 kapku (ne více!!! ). Oregánový olej se vždy ředí s jiným olejem (většinou olivovým - 1 lžička), nekape se nikdy přímo do úst.
Oregánový olej je velmi silný, takže nikdy dávku neprokročujte, ani nezdvojujte.

Dále doporučuji čaj nebo tintkuru z těchto léčivých rostlin: VRBOVKA MALOKVĚTÁ, VRBKA ÚZKOLISTÁ, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ a konečně PUPAVA BEZLODYŽNÁ (kořen).

Pokud by potíže trvaly, ozvěte se mi znovu kdykoliv.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

PS: omlouvám se za opožděnou odpověď na Váš dotaz.

Odpověď na dotaz:

Problém už se mi povedlo pane doktore vyřešit. i tak děkuji za odpověď