bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Endometrióza a návaly horka - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 164x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

mám endometriozu, která poslední dobou není moc aktivní. Naopak začala mi vynechávat menstruace a mám potíže spojené s klimakteriem jako např. návaly horka, pocení, nebo naopak návaly zimy, zadržování vody atd. Chtěla bych to řešit přírodní cestou a dívala jsem se na Vaše tinktury. Tinktura na klimakterium, ale obsahuje kontryhel. Nejsem si úplně jistá, zda je to pro mě vhodné, když mám endometriózu. Ráda bych se zbavila návalů horka, ale naopak bych nerada, aby se mi vrátily problémy spojené s endometriózou.
Prosím, mohl byste mi poradit, která tinktura by byla pro mně nyní nejvhodnější?

Děkuji moc za Vaši radu a jsem s pozdravem.
Saša

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na endometriozu v klidovém stadiu doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
SVÍZEL PŘÍTULA nať, JEŘÁB PTAČÍ květ, DRMEK OBECNÝ plod, ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ nať, LÉKOŘICE LYSÁ kůra, ŘEBŘÍČEK OBECNÝ nať.

Na preklimakterické a klimakterické potíže návyly horka, neklid, psychický dyskomfort, náladovost, ad. doporučuji následující léčivé rostiny:
DRMEK OBECNÝ plod, KONTRYHEL nať, ŠALVĚJ nať, CHMEL šištice, YZOP kvetoucí nať, JETEL LUČNÍ květ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o výše uvedené tinktury na endometriozu a klimakterické potíže s návaly horka, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.