bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Epilepsie, epileptické záchvaty - byliny, bylinky, léčba bez léků, lidové léčitelství

1 odpověď
(stránka otevřena 1061x)

Dotaz:

Dobrý den.
Manžel má epilepsii. Má časté epileptické záchvaty, nemoc je rezistentní na léky antiepileptika. Je nějaká bylina, která umí léčit epilepsii nebo alespoň potlačovat četnost epileptických záchvatů?
Děkuji, Lenka

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na zvýšenou epileptickou aktivitu mozku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
BUKVICE LÉKAŘSKÁ kvetoucí nať, DEVĚTSIL ideálně kořen, KYPREJ VRBICE kvetoucí nať, JMELÍ BÍLÉ - květ nasbíraný v březnu ze jmelí rostoucího na ovocném stromě - ideálně jabloni.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Při užívání léčivých rostlin doporučuji snižovat množství antiepileptik vždy pod vedením lékaře (neurologa).
Byliny se používají souběžně s antiepileptiky. Při dlouhodobějším užívání je možné, že epileptická aktivita u nemocné osoby zcela vymizí (není to všsk pravidlem - záleží na lokalizace fokusového ložiska epilepsie, ad. faktorech).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.