Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Esenciální třes, diabetes 2, bolest ramene - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 298x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Dobrý den, zadala jsem si do mailu upozornění na NEU-PAT tinkturz a zakoupila. Myslela jsem, že jsem to udělala v domnění, že by to mohlo pomoci tatínkovi na esenciální třes. Má tedy i diabetes a bolest v rameni. Lékaři nemohou najít příčinu. Myslíte, že tato tinktura je vhodná? V lupě, ve vaší poradně jste radil jiné bylinky. Tak jestli by nebyli lepší vyrobit ji přímo na míru?

Moc děkuji za odpověď.

Krásný den.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

ESENCIÁLNÍ TŘES
Na esenciální třes končetin, třes hlavy a jiné třesy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list 20%, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať 20%, MOCHNA HUSÍ nať 10%, KOPR SETÝ nať 10%, KONTRYHEL list 10%, MUČENKA nať 10%, DIVIZNA (je jedno která) květ 10%, SMIL ITALSKÝ nať 10%.

Pokud byste měl nebo měla (z textu Vašeho dotazu není zřejmé, zda jste muž nebo žena) zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

___

DIABETES 2. TYPU
Na diabetes 2. typu neboli "cukrovku, " též úplavici cukrovou doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
OMAN kořen, PAMPELIŠKA kořen, JASAN list, VAVŘÍN VZNEŠENÝ list, PÝR kořen, BORŮVKA nať, FAZOL lusk - vše stejným dílem.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

___

ARTRÓZA RAMENNÍHO KLOUBU
Na bolesti a/nebo artrózu ramenního kloubu doporučuji KOSTIVALOVOU MAST a/nebo HARPAGOFYTUM LEŽATÉ gel zevně (vyrobte si s využitím agar-agaru) a dále vnitřně tinkturu rovněž z rostliny HARPAGOFYTUM LEŽATÉ.
Dietetika k artróze - jíst kurkumu a rakytník kuličky.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.