bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Omlouvám se, ale z časových a kapacitních důvodů budu na vaše dotazy odpovídat až od pondělí 13.7.2020 dále. Děkuji za pochopení.

 

Fénixovy slzy pro umírající osobu s rakovinou - kde se dají sehnat?

1 odpověď
(stránka otevřena 66x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.
Mám maminku s rakovinou, ve vážném stavu. Lékaří ji neléčí, už by to nezvládla. Nejí jen odchází. Chtěla bych sehnat fénixovi slzy, hodiny hledám na netu , ale nevím kde koupit. Všude jen nějaké oleje. Prosím poradíte?
Děkuji moc Eva D.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podporu vitality u umírajících lidí jsou i jiné léčivé rostliny. Např. mám v praxi dobré zkušenosti s LISTY BROSKVONĚ nebo třeba ŽENŠENEM PRAVÝM KOŘENEM. Vynikající je třeba také CORDYCEPS (housenice čínská) nebo ELEUTEROKOK OSTNITÝ (ten se užívá jen ráno a v poledne, prootže je to silný stimulant).

U onkologických pacientů se nicméně musí šetřit s energií, takže se to se stimulačními léčivými rostlinami nesmí přehnat.

Je škoda, že jste nenapsala o jakou rakovinu jde. Mohl bych Vám napsat léčivé rostliny více na míru. Některé léčivé rostliny a medicínální houby totiž umí rakovinu zpomalit (ne vyléčit) a tím prodloužit život a hlavně jeho kvalitu.

Pokud chcete, napište mi do messengeru
https://www.facebook.com/zbynek.mlcoch
a já se Vám pokusím připravit tinkturu, která nahradí Fénixovy slzy. Ty jsou dobré, ale nejsou všespásné.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.