Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Herpes, opar rtu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 370x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Po nadmernom opalovani sa mi prebudil uz 2x za sebou dost rozsiahly herpes na perach… prvykrat pred mesiacom dlho sa liecil lebo som myslela ze je to mykoza alebo alergia. teraz druhykrat pred tyzdnom. Najprv sa spravil pupinek na pere… svrbel bolel a teraz mam opuchnute aj okolie pier hore i dole… nechce sa ukludnit. Pred 12 dnami ma seklo v krizoch takze aj to mohlo ho vydrazdit. Cim ho znovu ukludnit a dostat pod kontrolu? Dakujem.
. zde napište text dotazu.

Děkuji a jsem s pozdravem.
1658558516_inbound5217023317269637279.jpg
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na opary (infekce lidským herpes virem resp. papilomavirem /konkrétě HPV-1 a HPV-2) různě na těle (obličej, hrudník, břicho, pohlavní orgány) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ČUBET BENEDIKT nať těsně před kvetením, BEZ ČERNÝ tepelně zpracovaný plod, PAPÁJA plod, TOULEŇ SRDČITÁ nať, SATUREJKA HORSKÁ nať před kvetením, LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ semeno (ideálně čerstvé, nepřesušené).

Zevní apliace: LICHOŘEŘIŠNICOVÁ TIKNTURA a/nebo LICHOŘEŘIŠNICOVÁ MAST a/nebo PROPOLISOVÁ TINKTURA.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže (ev. lichořeřišnicovou tinkturu, propolisovou tikturu), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Opar máte na dolním rtu. Nic není náhoda - ani místo výsevu oparu. Dolní ret je v diagnostice dle obličeje TLUSTÉ STŘEVO.
Doporučuji posílit mikrobiom tlustého střeva a konzumovat potraviny, které mu dělají dobře (ev. též probiotika, symbiotika).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.