Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Hubnutí, redukce hmotnosti po porodu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, hubnutí bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 582x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mohu poprosit o radu, co za bylinky na podporu hubnutí, co by mi napomohlo se navrátit na tělesnou hmotnost před otěhotněním, když opomenu všemožné vyzkoušené diety?

Ja, 35 let, v tehotenstvi nabrano na vaze 27kg, ted uz hodne shozeno, ale vic se mi uz nedari a cely zivot drzet diety.. jinak jeste ja unava z deti, a malo elanu ?

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Základem každého hubnutí jsou 3 věci:  • PSYCHICKÁ POHODA

  • POHYB

  • "PŘEKOPÁNÍ" JÍDELNÍČKUDoplňkově lze pak použít byliny, houby, ad.

Na redukci hmotnosti doporučuji následující léčivé rostliny, houby, ad. a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
HLÍVA plodnice 50%, GYMNÉMA LESNÍ list 10%, AMALAKI plod 8%, CHALUHA BUBLINATÁ 7%, KUSTOVNICE ČÍNSKÁ plod 10%, KUKUŘICE blizny 5%, GUARANA plod 10%, TRNKA kůra 5%.
Redukce hmotnosti je jedna z nejsložitějších "disciplín" a i proto sehnání složek směsi není právě snadné.
Nicméně musím říci, že v praxi se mi tato směs osvědčila. Lepší zatím neznám.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Co se týče dietetiky (rozumějte stravy), můžete požádat o poskládání jídelníčku mou kolegyni (nutriční terapeutku) Mgr. Zuzanu Švédovou -


http://www.ZuzanaSvedova.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Krásný den,

neznám Váš jídelníček, ale určitě jej bude třeba upravit. Vyladit příjem a výdej, abyste měla právě tolik energie, kolik tělo potřebuje. A nebylo výrazně více.
A pak pohyb, zapracovat na svalech, alespoň trošku, neboť pak se celkově metabolismus zrychlí. S dětmi je to potíž, čas není, ale zkuste, 30 minut denně byste si snad našla. K tomu strava, psychická pohoda a bude to. Zaručeně.

Zuzana Švédová
nutriční terapeutka
www. zuzanasvedova. c z