bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Hučanie v hlave - byliny, bylinky, léčivé rostilny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 158x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Od roku 2019 mi hučí - šumí v hlave. Nie v ušiach, nie je to pískanie. Aj keď sa to začalo pískaním - bola som prechladnutá 02/2019, možno aj chrípka, ale v ušiach mi vtedy pískalo ako hasičské auto alebo sanitka. Pískanie v ušiach ustalo, brala som ATB a kapucínku, ale hučanie v hlave pociťujem. Je to akoby som stála pod vysokým napätím. V poslednej dobe ani neviem zaspať z toho a keď je úplné ticho, hučanie ma dosť obťažuje. Ešte som to neriešila ani s obvodnou lekárkou. Možno to má aj inú príčinu (krčná chrbtica? cievy? ). Je na to nejaká bylinka, tinktúra alebo čaj?

Děkuji a jsem s pozdravem. Jana

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Umím léčit jen tinnitus a domnívám se, že Váš stav není hučení v hlavě přímo (tam nemá co hučet ; ) ), ale že jde o klasický tinnitus, kdy je zdrojem šumění, pískání a hučení problém ve středním uchu.

Na hučení v hlavě doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BAKOPA DROBNOLISTÁ nat, GINKGO BILOBA letní list s mírně zažloutlými okraji, RDESNO MNOHOKVĚTÉ starý několikaletý kořen, KOKOTICE ČÍNSKÁ semeno, KUSTOVNICE ČÍNSKÁ plod, KYPREJ VRBICE horní část (cca. 15 cm) kvetoucí nati.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o směsnou tinkturu na tinnitus, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dakujem za odpoveď, už som Vám písala na messenger, Jana