Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Hyperémie antra žaludku - byliny, bylinky, babské rady

1 odpověď
(stránka otevřena 4649x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore.

Poprosím Vás jestli byste mě poradil jestli jsou nějaký bylinky na. mám několik hyperemický plošky antra, jinak normál nález v, žaludku i duodenu biopsie z antra … nevím co to je a nevím jestli se mám bát.

Gastroenterolog říkal něco o zánětu žaludku.

Hezký den přeje Pavla

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Hyperémie znamená překrvení a může být způsobeno podrážděním nebo zánětem.

Na hyperémie antra žaludku (zřejmě v rámci zánětu žaludku - gastritidy) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
OŽANKA KALAMANDRA nať, BUKVICE LÉKAŘSKÁ kvetoucí nať, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, LNICE KVĚTEL kvetoucí nať, BOROVICE pupeny nebo jehličí, PELYNĚK ČERNOBÝL nať pře kvetením, VLAŠTOVIČNÍK VĚTŠNÍ (nebo místo vlaštovičníku JABLEČNÍK OBECNÝ nať nebo kvetoucí nať).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže (název GAST-INTEST), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Tinktura by Vám mohla velmi pomoci.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.