bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na veřejné diskuzi. Dotazy ale i odpovědi může do diskuze napsat kdokoliv.

Jonášovy kapky - složení bylin, Jonášova technika - co je to, v čem spočívá?

1 odpověď
(stránka otevřena 213x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.
Omlouvám se, že Vás opět kontaktuji. Chtěla bych se Vás zeptat, zda jste se setkal s pojmem Jonášovy kapky a metoda doktora Jonáše. A zda byste mne mohl případně odkázat na odborné stránky k prostudování. 09/2018-09/2019 bojuji neustále se zdravotními problémy.
Mám za sebou od května 2019 odběry (neustále zvýšené CRP) a vyšetření na: ORL (tam zjistili pouze chronicky zánět nosohltanu), alergologie a imunologie, stěrky v krku, odběry krve, štítná žláza odběry a kontrola, neurologie, revmatologie, gynekologie, zubní, rehabilitace, obvodní lékař + RTG zubů, srdce a plic, kolene, mamograf a sono prsou. Takže se už chytám čehokoli. Vše je s negativním výsledkem.
Na začátku října 2019 mám podstoupit dvě vyšetření na nukleárce.
28.9.2019 mi dva lidé nezávazně na sobě, ani se neznají, doporučili právě tuto metodu a kapky. Přesto něm informace co to je a na netu je mnoho zpráv, ze kterých jde hlava kolem.
Předem Vám moc děkuji.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.


Jonášovy kapky - složení:


► 20% alkohol,
► chmel otáčivý - šištice (Humulus lupulus),
► kokoška pastuší tobolka - nať (Capsella bursa-pastoris),
► sedmikráska chudobka - květ (Bellis perenis),
► měsíček lékařský - květ (Calendula officinalis),
► řebříček obecný - nať (Achillea millefolium).


Co ale vím, tak léčitel pan doktor Josef Jonáš má mnoho druhů kapek a toto jsou jen jedny z nich (s antivirovým účinkem).


Jonášovu techniku bohužel neznám.
Na chronicky zvýšené CRP bych doporučoval užívat 3x denně propolisovou tinkturu. Má široké spektrum účinků, zabírá na celou řadu bakterií a virů a velmi příznivě ovlivňuje např. i slizniční imunitu. Všechny účinky propolisu jsou uvedené zde:
https://www.bylinkyprovsechny.cz/zpracovani/receptury/551-tinktura-z-propolisu-propolisova-tinktura-recept-postup-navod-na-vyrobu
Tinkturu Vám mohu poskytnout. Ozvěte se mi, prosím, na email info@bylinkyprovsechny.cz nebo na messenger Facebooku: https://www.facebook.com/zbynek.mlcoch
Po užívání propolisu bych doporučil udělat kontrolu CRP. Předpokládám, že už bude v pořádku.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.