Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Karcinom prostaty - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpora onkologické léčby

1 odpověď
(stránka otevřena 517x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je : doporučil byste něco na karcinom prostaty? Lokalizovaná, ale chemo ani radioterapie se nemůžou dělat (ozáření oblasti proběhlo 2016 při ca recti.). Onkologové v Ol. zvažují buď nic nebo hormony. Než přiletíme do Česka, budu manželovi dávat black cohosh (actea nebo cimicifuga racemosa) - u vás ploštičník nebo samorostlík. Existuje ještě něco? Na ty jeho předchozí rakoviny jsem mu začala dávat chagu a coriolus, jenomže on díky opakovaným operacím střeva po všem “sere”, takže jediné, co toleruje je Moringa.
Děkuji moc, mějte se moc hezky!

Dr. Jarmila Kubíková
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu prostaty doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ANONA OSTNITÁ starší kožovitý list, BROSKVOŇ list, OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, VRBOVKA MALOKVĚTÁ nať, VRBKA ÚZKOLISTÁ kvetoucí nať, PUPAVA BEZLODYŽNÁ kořen, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.