Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Kašel zhoršený stresem, mikroembolie, tlaková bolest dolních končetin - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 293x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

2020-2022 trvá mě trápení. Byla jsem pro zhoršení kašle, chrapot, ztráta hlasu, vyčerpání označena za astmatika. Nicméně nic se nelepšilo kašel hrůza, chrapot někdy hlas pryč. Mě přišlo, že při stresu (práce) se vždy zhoršilo za rok a půl 4xantibiotika zánět. Kašel se pak uklidnil jen po dobu antib a pak cca 14 dni.

K tomu mě trápila bolest (tlak nohou) neskutečný to bylo v noci. Pak nastal jeden den okamžik (v září), ukrutná bolest na levé straně plic. Při náběru krve jsem měla vyšší D-dimer 1300 a kašel stále. Vyšetření a dál na angio CT i pravá strana zjištěna menší embolie. Bylo mi konečně řečeno, že astma to asi není, že tělo chce léčit zánět a když se tak stane způsobuje mi malé embolie.

Dostala jsem na trombotickém oddělení Xarelto 20 mg a controloc 40 mg k tomu, že mi reflux způsobuje ty záněty, pak kašel. ? Já byla zdravá a tohle mě ničí ? Prosím Vás nedá se bylinkami dostat mé tělo zase zpět? Do zdravého stavu ?

Pokud mi půjde poradit, budu nesmírně šťastná ?

Nejím těžká jídla, nemám žlučník a i u žlučníku jsem vše měla při "stresu", nepohodě a stačilo mi sníst kousek banánu a bylo zle. I při jízdě na kole (sportuji) mě chytil záchvat žlučníku) dala jsem si ho odstranit, jelikož se vše stupňovalo. Ovšem po operaci jsem pak nemohla rok sníst skoro nic.

Pane doktore, budu doufat, že mi poradíte, pomůžete.

S pozdravem Jarka, 51 let
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Váš dotaz jsem četl vícekrát, ale asi by bylo nutné, aby s Vámi někdo udlělal komplexní rozhovor. Měl by to být praktik nebo lékař tradiční čínské medicíny. Já se TČM věnuji několik let (cca. 3 roky), ale z Vámi uvedených údajů nemám jasno v tom, který Hybatel by měl být posílen, proto bych Vás rád předal některému ze svých kolegů (např. dr. Šimková, Martin Řezníček, Dr. Komárková).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.