Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Kočičí dráp, řemdihák plstnatý a rekonvalescence po chemoterapii a radioterapii (rakovina děložního čípku)

1 odpověď
(stránka otevřena 546x)

Dotaz:

Ahoj Zbyni, předem se omlouvám, že tuším takhle v noci, ale co neudělám hned, to neudělám už nikdy. Mám na Tebe dotaz ohledně bylinek. Kamarádka, mikrobioložka mi dala tip na tinkturu z kočičího drápu (pro švagrovou, která dokončuje léčbu chemo a ozařování po rakovině děložního čípku). Nikde na Tvých stránkách jsem nedohledala, že by byla ke koupi, proto se ptám rovnou Tebe, vyrábíš i tuhle tinkturu, dá se u Tebe sehnat? Popřípadě, zda nevíš, kde bych ji mohla koupit, či ještě líp, poprosila bych Tě, jestli bys mi mohl napsat, které tinktury, nebo co by jsi doporučil v tomto případě od podpory imunity až po prevenci užívat, i v rámci TČM, které se věnuješ.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Ahoj.

Na podporu léčby a prevenci nežádoucích účinků chemoterapie + radioterapie a dále na podporu nové krvetvorby doporučuji následující léčivé rostliny+medicinální houby a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, BUKVICE LÉKAŘSKÁ kvetoucí nať, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen, LESKLOKORKA LESKLÁ plodnice, TRSNATEC LUPENITÝ plodnice, MATEŘÍDOUŠKA OBECNÁ nať nebo kvetoucí nať, LIŠEJNÍK ISLANDSKÝ stélka (má příznivý vliv na krvetvorbu), OUTKOVKA PESTRÁ plodnice.
Směs je i prevencí metastáz do tkání.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin a uvedených medicinálních hub, dále univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud bys měla zájem o bylinnou tinkturu pro Tvou kamarádku mikrobioložku, která se léčí s rakovinou děložního čípku chemoterapií a radioterapií, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Tinkturu z léčivé rostliny ŘEMDIHÁK PLSTNATÝ tzn. UŇA DE GATO neboli KOČIČÍ DRÁP samozřejmě vyrábím také.

Děkuji za Tvůj dotaz a důvěru v léčivé rostliny a medicinální houby.