bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Kolísavý tlak, cysta ledviny a ateroskleroza - byliny, bylinky, léčivé rosltiny

1 odpověď
(stránka otevřena 251x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující: jedná se o maminku 87 let, nebere žádné léky, po většinu života měla nižší tlak, od února jsem si ji vzala do péče k sobě. V únoru byla v nemocnici, s teplotou a dělali jí rychlotest na covid, pozitivní. Neměla dýchací potíže a propustili ji s teplotou, stačilo tři dny brát acylpirin a dávali jsme bylinky, momentálně je na svůj věk celkem v pořádku, ale nelíbí se mi ten tlak Měřím jí tlak pravidelně každý den a po většinu času má 135/80 v průměru, ale někdy ji vyskočí až na 160/100hlavně ten spodní a pak se jí zase prudce sníží třeba 100/65. Ráda bych ji dala něco komplexnějších a chemické léky až kdyby to jinak nešlo. Děkuji za odpověď

. zde napište text dotazu.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na kolísavý krevní tlak, cystu ledviny, aterosklerozu a stav po nemoci SARS-Cov-2 (COVID) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
HLOH OBECNÝ květ a HLOH OBECNÝ plod, VILCACORA (kočičí dráp), CIST KRÉTSKÝ kvetoucí nať, ČESNEK MEDVĚDÍ list, HOŘEC ŽLUTÝ kořen. Můžete přidat i JMELÍ BÍLÉ (list sbíraný v březnu na jmelí rostoucím na ovocném stromu).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Zkuste výměnu tonometru. Kolísavé diastolické hodnoty krevního tlaku jsou velmi nezvyklé a příčina bude spíše technická.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.