Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Kombinace bylin zlatobýl, vřes, máta, violka, pampeliška, ostropestřec, měsíček

2 odpovědi
(stránka otevřena 2184x)

Dotaz:

Dobrý den,


v rámci lehké jarní očisty jsem zakoupila v dr. Maxovi očišťující čaj, který obsahuje: zlatobýl obecný, vřes obecný, máta peprná, violka, pampeliška smetánka, ostropestřec mariánský, měsíček lékařsky. Později jsem zakoupila šalvějový čaj kvůli nadměrnému pocení, které mi znepříjemňuje život už pár let, v poslední době se problém ještě zhoršil (minimální změna teploty, nástup do mhd, vstup do obchodu). Potí se mi především kočetiny, záda a nejnepříjemnější je pocení obličeje. Doma mě však napadlo, zda kombinace těchto čajů nemůže být zcela kontraproduktivní a naopak způsobovat problémy.


Děkuji za každou radu

Odpověď na dotaz:

Dobry den, mate predstavu, co je puvodni pricinou vasich potizi? Mate nejake jine identifikovane problemy? Jako napr. hormonalni vykyvy? S pozdravem
Tereza

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, již před nějakou dobou se mi dělaly testy na štítnou žlázu, ale ta by měla být v pořádku. Beru hormonální antikoncepci, ze které si myslím, že je možných spoustu problémů, na druhou stranu nic není pořádně prokázané a zatím nechci riskovat ve svém věku otěhotnění.