bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Kombinace bylin zlatobýl, vřes, máta, violka, pampeliška, ostropestřec, měsíček

2 odpovědi
(stránka otevřena 1953x)

Dotaz:

Dobrý den,


v rámci lehké jarní očisty jsem zakoupila v dr. Maxovi očišťující čaj, který obsahuje: zlatobýl obecný, vřes obecný, máta peprná, violka, pampeliška smetánka, ostropestřec mariánský, měsíček lékařsky. Později jsem zakoupila šalvějový čaj kvůli nadměrnému pocení, které mi znepříjemňuje život už pár let, v poslední době se problém ještě zhoršil (minimální změna teploty, nástup do mhd, vstup do obchodu). Potí se mi především kočetiny, záda a nejnepříjemnější je pocení obličeje. Doma mě však napadlo, zda kombinace těchto čajů nemůže být zcela kontraproduktivní a naopak způsobovat problémy.


Děkuji za každou radu

Odpověď na dotaz:

Dobry den, mate predstavu, co je puvodni pricinou vasich potizi? Mate nejake jine identifikovane problemy? Jako napr. hormonalni vykyvy? S pozdravem
Tereza

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, již před nějakou dobou se mi dělaly testy na štítnou žlázu, ale ta by měla být v pořádku. Beru hormonální antikoncepci, ze které si myslím, že je možných spoustu problémů, na druhou stranu nic není pořádně prokázané a zatím nechci riskovat ve svém věku otěhotnění.