bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Komplikace a záněty po operaci kýly - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 1997x)

Dotaz:

Otec (75) je již po čtvrté operaci kýly. Jednou se mu vrátila - nebyla vložena zpevňující síťka, dvakrát poté zanítila. Nyní mu byl doporučen lék wobenzym, aby se mu rána opět nezanítila, což mi přijde trochu nestoudné. Ráda bych věděla, jaké bylinky, či potraviny by pro něj byly vhodné ke konzumaci, aby předešel zánětům a jeho imunita byla posílena. Děkuji

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na posílení imunity doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BADYÁN plod, ECHINACEA kořen, KOZINEC BLANITÝ kořen, ŘECKÝ HORSKÝ ČAJ SIDERITIS nať, ČUBET BENEDIKT nať, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ plodnice, LÉKOŘICE kůra a BEZ ČERNÝ převařené bobule.

O ránu je nutné lokálně pečovat. Tzn. aplikovat med, propolisovou tinkturu, esenciální olej z rostliny kajeput střídavolistý (tea tree oil), odvar z olše (kůra, květ, list, šištice - cokoliv).

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Výše uvedená tinktura na posílení imunity bude dostupná v eshopu již od 10.11.2020.
Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na
http://www.UcinkyTinktur.cz

Na okraj dodávám, že kvalitní tea tree oil, který mám opakovaně vyzkoušený sám na sobě a osobách blízkých je možné koupit na mém eshopu http://www.BylinkovyDoktor.cz /> za 119 Kč.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.