bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Léčba cyst vaječníku bylinami, bylinkami, léčivými rostlinami bez operace a chemických léků

1 odpověď
(stránka otevřena 392x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Prosím o radu zda je možné odstranit větší cystu / cca 10 cm/na vaječníku bez operace a zachováním funkčnosti vaječníku. Jedná se o ženu, která by v budoucnu ráda poprvé otěhotněla. Tento novotvar byl objeven před nedávnem při kontrolní odborné prohlídce a zákrok je plánován až na 11.1. Nehrozí riziko komplikací do plánovaného zákroku? zde napište text dotazu.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Cysty jsou dle tradiční čínské medicíny forma stagnace toho, co do těla nepatří a tělo má problém se toho zbavit a vyloučit. Lze tedy doporučit podporu očisty ("detoxikace") těla posílením orgánů, které za toto zodpovívají - mj. hlavně ledviny a játra. Do směsi ale patří i léčivé rostliny, které ovlivňují různé orgány, které cysty zachvacují.

Na cysty vaječníků (ale i prsou, ledvin, jater) doporučuji následující léčivé rostliny (které se mi v praxi velmi osvědčily) a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
SPORÝŠ LÉKAŘSKÝ, KOTVIČNÍK ZEMNÍ, VRBKA ÚZKOLISTÁ, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ, KONTRYHEL OBECNÝ, PUPEČNÍK ASIJSKÝ, MATEŘÍDOUŠKA OBECNÁ, KURKUMA DLOUHÁ a SLZOVKA OBECNÁ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu z rostlin, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

V dietetice se na likvidaci cyst vaječníků a prsu velmi osvědčila SLZOVKA. Jde o obilovinu, která se přímo jí. Doporučuji ideálně 1x týdně. Zdravý je i šlem ze slzovky. Ani tomu se nevyhýbejte. Slzovka mimochodem detoikuje plíce, tlusté střevo a slezinu, čímž posiluje orgány, které jsou odpovědné za naši imunitu.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.