Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Ledvinový kámen, ledvinové kameny - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 3184x)

Dotaz:

Prosím Vás o radu, čím rychle rozpustit ledvinový kámen prokázaný na CT, ale prozatím neznámého původu. Nerad bych absolvoval slibovaný operativní zákrok na jeho vytažení. Vedlejší obtíže nemám (bolesti, močení, barva moči). Prostě si tam jen tak sedí v 1/3 močových cest s normálním obtokem moči.


Děkuji Vám moc

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na dobrý stav močových cest a postupné rozpouštění močových kamenů doporučuji následující léčivé rostliny:
PAMPELIŠKA nať, KOPŘIVA nať, LOMIKÁMEN ZRNATÝ nať, PŘESLIČKA nať, RDESNO PTAČÍ nať, LIBEČEK kořen, MÁČKA LADNÍ nať, ROZRAZIL nať.

Pokud byste měl nebo měla zájem o bylinnou směs JANČŮV LEDVINOVÝ ČAJ, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Pokud by Vás zajímalo více informací o ledvinách, můžete se podívat na velmi zajímavé tříhodinové video na stránce http://www.WebinarLedviny.cz
Součástí webináře je doporučení vhodné stravy na podporu ledvin (tzn. potraviny, které buď dělají ledvinám dobře nebo je přímo léčí).

ZDŮRAZŇUJI, ŽE LÉČBA KAMÉNKŮ JE VŽDY DLOUHODOBÁ - SPÍŠE MĚSÍCE NEŽ-LI TÝDNY.
Je tedy nutná opravdu velká trpělivost (která je přímo úměrná tvrdosti a množství kamínků - čím tvrdším a čím větší množství, tím léčba trvá déle).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.