Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Likvidace spike proteinů po očkování na covid - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 246x)

Dotaz:

Vážený pane doktore,

prosím Vás o radu.

Už užívám šišák bajkalský, 3 x denně 15 kapek, ale nevím jak dlouho ho mám užívat - někde jsem myslím četla 3 měsíce a po 3 týdnech jeden týden pauza, ale nevím, jestli si to pamatuji dobře.

Ještě jsem se Vás chtěla zeptat, jestli je něco vhodného na likvidaci spike proteinů po vakcíně na Covid. Četla jsem, že by měla účinkovat kyselina šikimová, kterou obsahuje např. jehličí z borovice nebo badyán.

Jehličí už mám doma, jen nevím, jak použít a zda je možné pít, když užívám ten šišák a léky na tlak, štítnou žlázu, cholesterol a beru draslík. Případně, jestli existuje něco jiného na likvidaci spike proteinů. Ještě jeden dotaz, zda mohu brát i nějaké doplňky stravy, např. Omega 3, hořčík apod.

Moc děkuji za odpověď.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Dávkování máte uvedeno správně.

Na spike proteiny po vakcíně na nemoc covid (SARS-Cov-2) doporučuji BADYÁN PLOD.

Je možné užívat více léčivých rostlin najednou, nejdou-li jejich účinky proti sobě, což je velmi vzácné. Vámi uvedené rostliny jsou v pořádku a je možné je užívat souběžně.

Pokud byste pomocí léčivých rostlin, medicinálních hub a úpravy stravy chtěla léčit Vaše další nemoci (vysoký krevní tlak, vysoký LDL cholester a hypofunkci štítné žlázy), napište dotaz opět do poradny přes http://www.BylPor.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.