Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Mononukleóza, cytomegalovirus - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 198x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Dvacetiletá dcera prodělává po čtvrté v životě mononukleózu, jaterní testy v pořádku. Jako při předchozích atakách půlroční jaterní dieta a Essentiale forte.

Zároveň 06/2022 ne zcela dobrý výsledek stěru z děložního čípku, dle lékaře nic vážného, za 5 měsíců kontrola. Přitom ve 13 letech očkována proti HPV.

Donošená, 4 270 g/54 cm, kojená do 1 roku. Jako malá časté rýmy a bronchitidy, zlepšení po vyjmutí nosní mandle. Prodělala salmonelózu, kampylobakteriózu, rotaviry. Na jaře 2022 po covidu opakovaný špatný výsledek EKG, nyní již v pořádku.
Prosím o radu, jak předejít dalšímu opakování mononukleózy a odstranit gynekologický problém.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

CYTOMAGALOVIROVÁ INFEKCE, MONONUKLEÓZA

Na aktivní cytomegalovirus a mononukleózu doporučuji následující léčivé rostliny + medicinální houbu a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
LAPACHO RUDÉ kůra, OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ semeno, MARALÍ kořen, DVOUZUBEC TROJDÍLNÝ nať nebo kvetoucí nať, OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, POPENEC BŘEČŤANOVITÝ (můžete přímo konzumovat) nať nebo kvetoucí nať, EMBLIKA plod, KOKOTICE ČÍNSKÁ semeno.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Velmi doporučuji po mononukleoze posílit ledviny. Lidé se silnými ledvinami po mononukleóze mají mnohem méně potíží s únavou, oslabenou imunitou, aftami apod. Více informací jak posílit ledviny je uvedeno na online webináři
http://www.WebinarLedviny.cz />
Pokud byste měla zájem o ledvinový čaj, ozvěte se mi na messengeru
http://www.zmfb.cz nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

__

DYSPLAZIE DĚLOŽNÍHO HRDLA, ŠPATNÝ VÝSLEDEK STĚRU Z DĚLOŽNÍHO ČÍPKU NEBO HRDLA

Na prevenci rakoviny děložního čípku a/nebo na dysplazii děložního čípku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
KALISIE VONNÁ biogenně stimulované výhonky, KURKUMA DLOUHÁ kořen, ŽENŠEN PRAVÝ kořen, TŘEŠEŇ pupeny, VILCACORA (kočičí dráp) kůra.

Dále doporučuji vyrobit si z bambuckého másla a RAKYTNÍKOVÉHO OLEJE vaginální globule a tyto zavádět každý den do pochvy. Rakytníkový olej již nejedné ženě vyléčil dysplazii děložního čípku nebo hrdla.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou rakytníkový olej a/nebo o bambucké máslo na výrobu vaginálních globulí, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.