Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Myom dělohy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 271x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Rozhodla jsme se vás oslovit protože s vašimi bylinkami mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Dnes preventivní prohlídka na gynekologii a lekařka mi řekla že mám myom cca 2 cm již jsem u vás koukala na tinktury na přechod ale ted k tomu tohle co by jste mi prosím poradit za bylinky.

Léčim se s vyšším tlakem a štítnou žlázou.

Děkuji za odpověd krásný den vám přeji.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na zastavení růstu a prevenci znovurůstu myomů dělohy doporučuji následující bylinnou směs ve formě nálevů (čajů) užívaných min. 3 měsíce. Mám zkušenost, že je směs mimořádně účinná u myomatozních žen. Ženy, které směs používaly se nejen myomů zbavily, ale na něklik let od nic měly úplně pokoj:
ČAJOVNÍKOVEC KAPSKÝ jehličkovité listy, ANDĚLKA LÉKAŘSKÁ kořen, RDESNO PTAČÍ TRUSKAVEC nať, MOCHNA HUSÍ nať, KONTRYHEL OBECNÝ nať nebo kvetoucí nať, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ květ, LAPACHO RUDÉ kůra stromu (ne borka, ale kůra mladých větviček).

Pokud upřednostňujete léčbu bylinnou tinkturou (užívá se vnitřně), protože je to pohodlnější (nemusíte nic vařit, cedit atd.), doporučuji následující směs (tinkturu z těchto bylinek) :
ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, DRMEK OBECNÝ plody, DAMINÁNA (PASTALA ROZPROSTŘENÁ) nať, JETEL LUČNÍ květy, ČEKANKA OBECNÁ kořen, KONTRYHEL OBECNÝ nať nebo kvetoucí nať, VRBKA ÚZKOLISTÁ kvetoucí nať, REBARBORA KADEŘAVA (nebo jiný druh rebarbory) kořen.

Pokud by Vás zajímala PŘÍČINA myomů dělohy a pohled nutriční terapeutky, která doporučuje konkrétní potraviny, které pomáhají "rozpustit" děložní myomy, velmi doporučuji video http://www.WebinarZenskeZdravi.cz /> Ve videu se probírají nejen myomy, ale i cysty vaječníků, cysty prsou, problémy s menstruací (slabá, silná, bolestivá, nepravidelná, špinění ad.) a vliv psychiky na ženské nemoci. Jak jsem již naznačil, ve videu sou zméíněné různé potarviny, které různým způsobem podporují ženské zdraví. Např. je zde uvedeno, ve které fázi cyklu by žena hlavně měla doplňovat hořčík. Video považuji za velmi zdařilé. Má délku kolem 3 hodin.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce
http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o bylinnou směs na léčbu myomů dělohy (ať už tinktura nebo bylinná směs na výrobu nálevů /"čajů"/), je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz /> (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email
info@bylinkyprovsechny.cz

Píšete, že si léčíte léky vysoký krevní tlak (hypertentní nemoc) a štítnou žlázu.

Pokud byste chtěla opravdu léčit a vyléčit vysoký krevní tlak, léčivými rostlinami to skutečně lze. Mám vcelku bohaté zkušenosti u bylinkových pacientů. Pokud budete chtít, ozvěte se mi opět přes formulář na
https://www.bylinkyprovsechny.cz/poradna/new

A ještě na závěr: nechci Vám brát iluze, ale pokud berete Letrox nebo Euthyrox, tak nic "neléčíte, " jen berete substituty (náhradu) hormonů, které Vám chybí. I hypotyreózu lze léčit, nicméně je to trošku "vyšší dívčí" a trvá to dlouho. I zde umím poradit a pomoci. Je možné poslat dotaz přes
https://www.bylinkyprovsechny.cz/poradna/new

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.