Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Nádor mléčné žlázy u psa, fenky - byliny, bylinky, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 964x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám čivavku, která má nádory na mléčné žláze. Vzhledem k tomu, že má už 10 let s operací váháme. Chtěla bych se zeptat, zda máte nějaké bylinky, které by dokázaly útvary zmenšit, předejít případnému šíření nádoru a také výrazně posílit imunitní systém?? Aktuálně používáme medicinální houby a astralagus (kozinec), které by snad měly zlepšit imunitu. Četla jsem také o pozitivních účincích Dračí krve a Annony. Jak to vidíte Vy, jako znalec bylinek. S čím máte pozitivní zkušenosti v souvislosti s nádorovým onemocněním?? Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Michaela
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu mléčné žlázy u psa doporučuji následující léčivé rostliny a houbu a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ANONA (GRAVIOLA) starý kožovitý list, BROSKVOŇ list, SEDMIKRÁSKA květ, MĚSÍČEK květ, JMELÍ BÍLÉ list, MAI-TAKE (trsnatec lupenitý) plodnice a to stejnými díly.

Tinkturu Vám mohu připravit (ale samozřejmě si tinkturu můžete nechat připravit od kteréhokoliv bylináře dle svého výběru). Pokud chcete, napište mi na messenger http://www.zmfb.cz />
Tinkturu byste kapala fenečce do pití - ideální dávkování je 1 kapka na kilogram a den. Tzn. pokud fenečka váží třeba 10 kg, dáváte 10 kapek do pití a měla by vypít vše.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.