Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Nadváha, redukce váhy, hmotnosti - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 294x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Již jsem Vám psala 1.7.2023 a vy jste mi poradil napsat nový dotaz, který se má týkat redukce hmotnosti. Moc Vás prosím o doporučení léčivých rostlin, medicinální houby nebo mořské řasy na podporu metabolismu.

Děkuji a jsem s pozdravem. Dana
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Jak asi tušíte, zázračné snížení hmotnosti není reálné a ten kdo chce zhubnout musí změnit své návyky a hodně věcí ve svém životě změnit.

Režimová opatření:
- radikální změna jídelníčku (ideálně s výživovým poradcem - můžete využít služeb mé kolegyně nutriční terapeutky Mgr. Zuzany Švédové, Dis. - http://www.ZuzanaSvedova.cz)
- pohyb a cvičení,
- léčivých rostlin a medicinálních hub.

Na zrychlení metabolismu (např. u nadváhy nebo obezity) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
GARCINIA (obsahuje kyselinu hydroxycitronovou) alias jablko sytosti, GYMNÉMA LESNÍ list, AMALAKI plod, CHALUHA BUBLINATÁ chaluha, KUSTOVNICE ČÍNSKÁ plod, KUKUŘICE blizny, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ plodnice, GUARANA plod, TRNKA květ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na zrychlení metabolismu (ev. nadváhu, obezitu), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Doporučuji Vám podívat se i na video na http://www.WebinarCivilizacniNemoci.cz (nadváha a obezita je často spojena s diabetem, vysokým krevním tlakem a také s hypercholsterolémií /vysokým LDL cholesterolem/).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.