Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Nadýmání, potravinové alergie, hypofunkce štítné žlázy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

0 odpovědí
(stránka otevřena 43x)

Dotaz:

Pěkný den vám přeji, pane doktore.

Prosím vás, chci se zeptat jakou tinkturu a na jak dlouho objednat při nadýmání? Mám potravinové alergie téměř na všechny potraviny, ale tím, že je jím, mám opravdu dosti nafouklé břicho a to hned po snídani až do večera. Trápí mě plynatost, mám ji snad pořád a obtěžuje mi to život.

Ty alergie, já vím, je to alchymie.. zjistili mi alergie na vše: pily, prach, roztoči, srst a když přinesla vzorky 40ti druhů potravin, tak na 36 byla reakce.. brambory, rýže, těstoviny, pečivo, všechna zelenina a ovoce = vím, že m břicho nafouklé z toho, ale nemohla bych vážně nic jíst. Už jsem přemýšlela i o propustnosti střeva. Zda si ho právě neničím tím, že ty potraviny jím. Doktoři řekli, že když mi něco udělá zle, ať to už nejím. Zle a průjmy nemívám (v minulosti ano), ale ta plynatost je na denním pořádku.

Mám ji autoimunní onemocnění štítné žlázy (hypofunkci, beru Letrox 75) a mírné astma (užívám ráno a večer sprej Simbicord). Léky na alergii jsem vysadila a beru jen když ji fakt mám. Antikoncepci neberu, jsem 2,5 roku po prvním porodu a za měsíc mám 37 let. Tak třeba vám něco z toho pomůže:)

Děkuji za cenné rady.