Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Necitlivost (brnění) prstů dolních končetin - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 256x)

Dotaz:

Vážený pane doktore,

budu stručná. Syn 31 let, necitlivist prstů obou DK v srpnu 2023, v tu dobu hodně starostí, stěhování a narození děcka, zodpovědnost v zaměstnání… Zlepšení není, postupně se poté přidala i bolest "kostí" prstů, stav se nelepší, diabetik není, na vyšetření čeká.

2 x prodělaný Covid i 3 očkování. Léky žádné neužívá.

Prosím Vás moc o radu ohledně možnosti výběru Vaší tinktury, pokud tinktura vůbec je k dispozici- popisujete směsi (kombinaci třezalka tečkovaná + pupečník asijský + brahmí (bakopa), a nebo jsem zde v dotazech níže četla ještě i jinou Vaší směs na neuropatii - PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.).

Moc Vás prosím o radu, jakou směs byste synovi doporučoval.

Děkuji Vám velmi, Pilsová.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Vámi uvedená bylinná směs (tuto tinkturu také vyrábím) je ideální. Doporučuji ale vyrobit z čerstvých, ne sušených rostlin. Síla tinktury je pak velmi výrazně lepší.

Z dalších symptomů, které popisujete má Váš syn podle všeho oslabený Hybatel Voda, tedy slabé ledviny. Jak posílit ledviny nejen bylinami, ale hlavně stravou a režimovými opatřeními se můžete dozvědět ve videu http://www.WebinarLedviny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.