bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Neplodnost ženy a bolesti podbřišku - byliny, bylinky, babské rady

2 odpovědi
(stránka otevřena 1935x)

Dotaz:

Dobrý den,


ráda bych se zeptala. S přítelem se snažíme již 2 a půl roku o miminko, ale marně. Moje doktorka mě už posílá na IVF, ale ráda bych vyzkoušela ještě jinou cestu, přírodní. Já i přítel jsme prý v pořádku. Mě však trápí skoro pořád bolesti podbřiška. Můžete mi nějak poradit?


Děkuji : )

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, já osobně tedy s bylinkami teprve začínám, ale ráda bych Vám poradila, co jsem se zrovna včera dočetla v knížce Babiččiny bylinky. Autorka se tam opravdu velmi pochvalně vyjadřuje o účincích Kontryhele žlutozelené - má s ní prý veliké zkušenosti a posiluje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod, kdy se jí podařilo s touto bylinkou pomoci i ženám s dlouhodobou neplodností. Bylinka také pomáhá i při zánětlivých onemocněních v podbřišku. Zajímala jsem se o tuto rostlinu, jelikož jsem ji objevila na naší zahrádce, a tak jsem jen chtěla zprostředkovat informace, které jsem si o ní přečetla a které by Vám třeba mohly pomoci. Zkuste si o této rostlině najít více a třeba Vám pomůže, moc Vám to přeji : )

Odpověď na dotaz:

Výše uvedené lze doporučit.

Zásadním přínosem může být bylinná směs Ludmily Mojžíšové:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/bylinne-smesi-na-nemoci/700-caj-ludmily-mojzisove-na-neplodnost-otehotneni-tehotenstvi-slozeni-uzivani-bylinna-smes

Stránka věnující se pouze neplodnosti na tomto webu je zde:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/ruzne-nemoci/811-neplodnost-zeny-problemy-s-otehotnenim-byliny-bylinky-babske-rady-zenske-caje

Nějaké informace jak podpořit plodnost jsem kdysi sepsal zde:
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/vztahy/sex-milovani/neplodnost-potize-s-pocetim-aneb-jak-otehotnet-tipy-rady-triky
a
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/texty/zdravi/neplodnost-nejcastejsi-priciny-neplodnosti-u-zeny-a-muze

Velký vliv má životospráva - vyhnout se cigaretám, alkoholu, zvýšený přísun ovoce, zeleniny, pohyb ad. A samozřejmě i psychická pohoda. Říká se, že když se pár mermomocí snaží otěhotnět, tak neotěhotní a když to vzdá, početí přijde rychle.

Držím palce ; )