bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Neplodnost ženy a bolesti podbřišku - byliny, bylinky, babské rady

2 odpovědi
(stránka otevřena 2065x)

Dotaz:

Dobrý den,


ráda bych se zeptala. S přítelem se snažíme již 2 a půl roku o miminko, ale marně. Moje doktorka mě už posílá na IVF, ale ráda bych vyzkoušela ještě jinou cestu, přírodní. Já i přítel jsme prý v pořádku. Mě však trápí skoro pořád bolesti podbřiška. Můžete mi nějak poradit?


Děkuji : )

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, já osobně tedy s bylinkami teprve začínám, ale ráda bych Vám poradila, co jsem se zrovna včera dočetla v knížce Babiččiny bylinky. Autorka se tam opravdu velmi pochvalně vyjadřuje o účincích Kontryhele žlutozelené - má s ní prý veliké zkušenosti a posiluje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod, kdy se jí podařilo s touto bylinkou pomoci i ženám s dlouhodobou neplodností. Bylinka také pomáhá i při zánětlivých onemocněních v podbřišku. Zajímala jsem se o tuto rostlinu, jelikož jsem ji objevila na naší zahrádce, a tak jsem jen chtěla zprostředkovat informace, které jsem si o ní přečetla a které by Vám třeba mohly pomoci. Zkuste si o této rostlině najít více a třeba Vám pomůže, moc Vám to přeji : )

Odpověď na dotaz:

Výše uvedené lze doporučit.

Zásadním přínosem může být bylinná směs Ludmily Mojžíšové:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/bylinne-smesi-na-nemoci/700-caj-ludmily-mojzisove-na-neplodnost-otehotneni-tehotenstvi-slozeni-uzivani-bylinna-smes

Stránka věnující se pouze neplodnosti na tomto webu je zde:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/ruzne-nemoci/811-neplodnost-zeny-problemy-s-otehotnenim-byliny-bylinky-babske-rady-zenske-caje

Nějaké informace jak podpořit plodnost jsem kdysi sepsal zde:
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/vztahy/sex-milovani/neplodnost-potize-s-pocetim-aneb-jak-otehotnet-tipy-rady-triky
a
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/texty/zdravi/neplodnost-nejcastejsi-priciny-neplodnosti-u-zeny-a-muze

Velký vliv má životospráva - vyhnout se cigaretám, alkoholu, zvýšený přísun ovoce, zeleniny, pohyb ad. A samozřejmě i psychická pohoda. Říká se, že když se pár mermomocí snaží otěhotnět, tak neotěhotní a když to vzdá, početí přijde rychle.

Držím palce ; )