bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Nespavost po covid - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 189x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
prodělala jsem covid 11-12/2021.
Vcelku lehký průběh, slabé teploty a příznaky se mi vystřídaly vcelku asi všechny. Spala sem únavou asi 5 dní pořád. Pak ale nastal zvrat. Spalo se do 3 do rána, pravidelně sem se vzbudila. A už neusnula. Ale 15. den po nemoci jsem šla do práce. Takové spaní přetrvávalo a přes vánoční svátky jsem 5 dní vůbec nespala. Neměla jsem žádné prášky na spánek. Ani nikdy před tím.

Vyhledala jsem hned lékaře. Napsal mi léky na spaní ale jsem po nich jak oblblá… spíš se mi přidaly i jiné vedlejší účinky léku.

Poradíte něco jiného přírodního. Mateli zkušenosti od jiných podobných případů.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

V první řadě: covid (SARS-Cov-2) energeticky velmi vyčerpává ledviny a to vždy. Příznaků jak se to pozná je mnoho (mj. dlouhodobější únava a nespavost) a jsou uvedené v přednášce zde:
https://webinarezlouky.cz/webinare-sp/online-prednaska-jak-se-zbavit-unavy-doplnit-energii-a-posilit-ledviny-pomoci-bylin-a-stravy-detail

Na nespavost a částečně i posílení ledvin doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
MUČENKA PLETNí nať, CHMEL OTÁČIVÝ šištice, SRDEČNÍK LÉKAŘSKÝ kvetoucí nať, MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ nať před kvetením, PRVOSENKA květ, LEVANDULE květ, VŘES květ, LIBEČEK kořen, HLOH květ nebo plod.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu proti nespavosti, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.