Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Neurinom nebo Schwannom, lymfedém, kámen ledviny, nadýmání, stav po chlamydiové infekci, krvavé hleny - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 870x)

Dotaz:

Krásný den přeji, Zbyňku,

Mám v obl. C1-2 neurinom nebo Schwannom. Nyní týden po kontrolní MR 5cm x cca 2,7 cm, údajně ve měkké tkáni podél míšního nervu. Dalších asi 4 mám po páteři, myslím Th a L, nepamatuji si konkrétně. Dva zůstali neměnné, jeden se mírně zvětšil. Poslední se naopak mírně zmenšil. Histologii ani operaci jsem zatím po domluvě odmítla.


Další mám prokázaný primární lymfedém, momentálně stále trpím neskutečnými otoky, mám 47 kg nadváhu, což je v mém případě neuvěřitelné.


Kámen v ledvině mám dlouhodobě, ten mě ale netrápí.


Helicobakter jednou je, jednou není, břicho mám jak v devátém měsíci neustále.


Cítím se jak přetížená viry, bakteriemi, hleny, krev v nose mám nyní již každý den, a vše zakončuje můj velký stres, a jsem totálně bez energie, imunita též zřejmě.


Dušnost - ještě jsem úplně zapomela, že jsem měla i chlamydie na plicích, což se za půl roku nyní nemohu ani dodechnout, jakýkoliv větší nápor nemohu dýchat, a cítím krev v ústech a i občas v hlenu vykašlaném mírně krve mám.


Ctítím se vnitřně tak nateklá, že jsem Vám napsat musela. ale vím, že na sebe díky psychice ted nedbám, a hodně jsem si udělala sama životosprávou za posledních pár let, no ale tak problémy jsou od toho, aby se už konečně řešili.


Nevím, čim začít, aby jedno po druhém se uzdravovalo, prosím tedy o slíbenou radu : -), a přeji krásný Nový rok, a nadále Vaši lásu k bylinkám a pomoci nám. Necht se Vám daří.


S láskou, Janinka

MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na benigní nádory nervových struktur, otoky, kámen ledviny, nadýmání, stav po chlamydiové infekci, únavu, nevýkonnost a dušnost doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
TRSNATEC LUPENITÝ plodnice, PUPEČNÍK list, SVÍZEL PŘÍTULA nať, JÍROVEC MAĎAL květ nebo plod, LOMIKÁMEN ZRNATÝ nať, ECHINACEA ideálně kořen, ŘECKÝ HORSKÝ ČAJ (SIDERITIS) nať, ELEUTEROKOK kořen, FENYKL semeno, JAHODNÍK list.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.