bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Neuropatie a otoky nohou - byliny, bylinky, léčivé rosltiny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 278x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.
Sleduji vaše stránky, co jsem je našla. Měla bych velký zájem o tinkturu na neuropatii. Jsem v ID po operaci plic a chemo, mám leidenskou mutaci-4 trombozy-užívám Warfarin, mnohočetný myelom-bolesti páteře, kyčlí a neuropatii nohou. Nic nezabírá, v 57 letech si s potížemi a bolestmi připadám na 80. Nohy bolí, otékají, špatně se chodí a hlavně ty křeče-lýtka, chodidla a prsty.
Předem moc děkuji Vlasta

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na neuropatii končetin doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.

Tinkturu vyrábím. Pokud chcete, ozvěte se mi na messenger http://www.zmfb.cz
nebo na emil
info@bylinkyprovsechny.cz

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce
http://www.UcinkyTinktur.cz

S ohledem na skutečnost, že užíváte Warfarin doporučuji častější kontroly INR při užívání tinktury.

Na bolesti kloubů zabírá dobře tinktura z rostliny HARPAGOFYTUM LEŽATÉ. Bohužel i tato rostilna umí rozkolísat hladiny INR, takže i zde je nutná kontrola INR výrazně častěji než jen harmonogramově.

Otoky dolních končetin můžete řešit mj. i ledvinovým čajem. Má příznivý vliv na životní energii (dle celostní medicíny je "životní energie" v ledvinách) a může pomoci i s otoky končetin. Ledvinový čaj také vyrábím a je dostupné na mém eshopu (stejně jako tinktura na neuropatii).


Dle potřeby se mi znovu ozvěte bude-li to potřeba opět na bylinkové poradně http://www.BylPor.cz .

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.