bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Nevolnost, zvracení, zastavené trávení po covid - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 184x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore. Prosím cin mám léčit covid, který se mi projevil nevolnostmi, zvracením, zastavením trávením. Toto trvá už 10dnů bez ulevy. Celodenní nevolnost, lehké brnění, horní poloviny těla. Nechutenství, občas záchvat a vyzvraceni. Děkuji za odpověď a radu. Leona K.

Můj dotaz je následující:

. zde napište text dotazu.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na nevolnost, zvracení a zastavené trávení po kovidu (tedy nemoci SARS-Cov-2) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
IBERKA HOŘKÁ, ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ, MÁTA PEPRNÁ, KMÍN KOŘENNÝ, HEŘMÁNEK PRAVÝ, MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ, LÉKOŘICE LYSÁ a VLAŠTOVIČNÍK VĚTŠÍ.

Pokud se Vám nechtějí byliny shánět, je možné použít ŠVÉDSKÉ KAPKY, které na Vámi uvedené potíže také velmi dobře pomáhají.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o švédské kapky, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.