bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Nízká děložní sliznice - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 152x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

obracím se na Vás s dotazem ohledně děložní sliznice. Zřejmě po revizi po porodu mi byla nějak narušena a neroste tak jak má, přes rok se nám nedaří druhé dítě. Už navštěvujeme kliniku (oba jsme zdraví, manžel nadprůměrně, já mám akorát problém s nízkou děložní sliznicí-v době ovulace cca 7 mm). Byl mi doporučen čaj z kontryhele v první polovině cyklu, ale v jedné knížce jsem četla, že by se měl v první polovině cyklu pít čaj z maliníku a od ovulace, na lepší uhnízdění vajíčka, čaj právě z kontryhele. Můžete mi prosím poradit, jak to tedy je? příp. mohl byste mi prosím doporučit i další bylinku, která by mi mohla pomoci?

Mockrát Vám děkuji za odpověď a hlavně za Váš čas, který nám všem dáváte ♥

K

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na nízkou děložní sliznici a problém s otěhotněním u ženy při normálním spermiogramu muže doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
DRMEK OBECNÝ plod, VRBKA ÚZKOLISTÁ nať, SCHIZANDRA plod, ANDĚLIKA kořen, KOHOUTEK LUČNÍ kvetoucí nať, KOTVIČNÍK ZEMNÍ semeneo nebo nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o výše uvedenou tinkturu, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.