Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Obezita, nadváha - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 431x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Doporučil byste mi, prosím, něco na snížení váhy?

Je mi 50 let a nedaří se mi zhubnout : - (

Děkuji a jsem s pozdravem.

Pavlína ♥
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Jak asi tušíte, zázračné snížení hmotnosti není reálné a ten kdo chce zhubnout musí změnit své návyky a hodně věcí ve svém životě změnit.

Režimová opatření:
- radikální změna jídelníčku (ideálně s výživovým poradcem - můžete využít služeb mé kolegyně nutriční terapeutky Mgr. Zuzany Švédové, Dis. - http://www.ZuzanaSvedova.cz )
- pohyb a cvičení,
- léčivých rostlin a medicinálních hub.

Na zrychlení metabolismu (např. u nadváhy nebo obezity) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
GARCINIA (obsahuje kyselinu hydroxycitronovou) alias jablko sytosti, GYMNÉMA LESNÍ list, AMALAKI plod, CHALUHA BUBLINATÁ chaluha, KUSTOVNICE ČÍNSKÁ plod, KUKUŘICE blizny, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ plodnice, GUARANA plod, TRNKA květ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na zrychlení metabolismu (ev. nadváhu, obezitu), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.