Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Očista těla, arytmie, lupénka - byliny, bylinky, babské rad, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 1864x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,
chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné si u vás objednat bylinný čaj?
Mám 01/2016-01/2018 problémy se srdcem - pravděpodobně arytmie, což je předmětem zkoumání mé lékařky - měla jsem měsíc EKG holter a výsledky ještě nemám.
2015-2018 jsem začala mít slabé projevy lupenky - zřejmě postmenopuzální, protože se to objevilo po celkové hysterektomii. 06/2017-01/2018 jsem po dovolené u moře měla klid, ale v posledních dvou týdnech jsem se osypala z 50% - celé nohy, částečně ruce, břicho a obličej.
Občas trpím na otoky levé nohy a vůbec trpím na zavodňování.
Celé roky jsem si myslela, že mám problém s lymfou, ale hloubkové vyšetření prokázalo opak a pak začaly projevy arytmie, takže to bude asi k tomu srdci.
V první polovině ledna 2018 jsem přestala po mnoha letech kouřit a tak jsem teď celkem dobře nastartovaná začít řešit zdraví.
Je mi jasné, že se asi teď usmíváte - celé roky jsem hulila a hodně jsem pracovala, což stále trvá, co se týká práce a vůbec jsem nedomýšlela, že by mě to někdy mohlo doběhnout. Tak doufám, že v mých 51 letech ještě není pozdě. ? : -)
Chystám se pořídit si Sibiřskou Gaču a FenuPrim, ještě čekám, co mi napíší z příslušného Eshopu ohledně doporučení, ale ráda bych ten proces očisty podpořila bylinkovými čaji, které se mi v minulosti osvědčily.
Bylo by možné získat od vás radu, případně doporučení a v tom lepším případě odkaz na nějaký obchod, kde mi namíchají to, co potřebuji? Prioritně bych potřebovala vyčistit krev a zatočit s tou lupenkou.
Děkuji za vaši laskavou odpověď a přeji hodně zdaru - s úctou, KS

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.
Jak budete mít výsledky Holtera, napište mi sem, prosím a já odpovím na vše najednou.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.