bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Očista těla, arytmie, lupénka - byliny, bylinky, babské rad, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 1248x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,
chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné si u vás objednat bylinný čaj?
Mám 01/2016-01/2018 problémy se srdcem - pravděpodobně arytmie, což je předmětem zkoumání mé lékařky - měla jsem měsíc EKG holter a výsledky ještě nemám.
2015-2018 jsem začala mít slabé projevy lupenky - zřejmě postmenopuzální, protože se to objevilo po celkové hysterektomii. 06/2017-01/2018 jsem po dovolené u moře měla klid, ale v posledních dvou týdnech jsem se osypala z 50% - celé nohy, částečně ruce, břicho a obličej.
Občas trpím na otoky levé nohy a vůbec trpím na zavodňování.
Celé roky jsem si myslela, že mám problém s lymfou, ale hloubkové vyšetření prokázalo opak a pak začaly projevy arytmie, takže to bude asi k tomu srdci.
V první polovině ledna 2018 jsem přestala po mnoha letech kouřit a tak jsem teď celkem dobře nastartovaná začít řešit zdraví.
Je mi jasné, že se asi teď usmíváte - celé roky jsem hulila a hodně jsem pracovala, což stále trvá, co se týká práce a vůbec jsem nedomýšlela, že by mě to někdy mohlo doběhnout. Tak doufám, že v mých 51 letech ještě není pozdě. ? : -)
Chystám se pořídit si Sibiřskou Gaču a FenuPrim, ještě čekám, co mi napíší z příslušného Eshopu ohledně doporučení, ale ráda bych ten proces očisty podpořila bylinkovými čaji, které se mi v minulosti osvědčily.
Bylo by možné získat od vás radu, případně doporučení a v tom lepším případě odkaz na nějaký obchod, kde mi namíchají to, co potřebuji? Prioritně bych potřebovala vyčistit krev a zatočit s tou lupenkou.
Děkuji za vaši laskavou odpověď a přeji hodně zdaru - s úctou, KS

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.
Jak budete mít výsledky Holtera, napište mi sem, prosím a já odpovím na vše najednou.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.