Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Odstraněný melanoma in situ - byliny, bylinky, léčivé rostliny, prevence recidivy, metastáz

1 odpověď
(stránka otevřena 241x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
před dvěmi týdny mi bylo odstraněno podezřelé mateřské znaménko s následnou diagnózou "melanoma in situ". Odstraněno bylo celé, nicméně mám jít ještě na delší řez pro odebrání většího okolí.

Chci se zeptat, co nejlépe užívat pro posilnění imunity a jako prevenci metastáz? Co byste doporučil na ošetření rány a jizvy?

První řez jsem nyní ošetřovala Dračí krví, která by měla léčit rány a stahovat kůži, ale ta mi místo toho začala praskat a otevírat se. Může to být tím, že se kůže vysušila a lepší by bylo promazávat ji něčím mastným, nebo to s tím nesouvisí a pravděpodobně měly být stehy ponechány déle?

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na prevenci recidivy maligního melanomu doporučuji následující léčivé rostliny+houby a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BŘEZOVNÍK plodnice, JMELÍ BÍLÉ list, PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ kořen (! ), OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, REZAVEC ŠIKMÝ plodnice.

Lokálně potom RAKYTNÍKOVÝ OLEJ a/nebo MĚSÍČKOVÁ MAST.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o měsíčkovou mast na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.