bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Odstraněný melanoma in situ - byliny, bylinky, léčivé rostliny, prevence recidivy, metastáz

1 odpověď
(stránka otevřena 44x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
před dvěmi týdny mi bylo odstraněno podezřelé mateřské znaménko s následnou diagnózou "melanoma in situ". Odstraněno bylo celé, nicméně mám jít ještě na delší řez pro odebrání většího okolí.

Chci se zeptat, co nejlépe užívat pro posilnění imunity a jako prevenci metastáz? Co byste doporučil na ošetření rány a jizvy?

První řez jsem nyní ošetřovala Dračí krví, která by měla léčit rány a stahovat kůži, ale ta mi místo toho začala praskat a otevírat se. Může to být tím, že se kůže vysušila a lepší by bylo promazávat ji něčím mastným, nebo to s tím nesouvisí a pravděpodobně měly být stehy ponechány déle?

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na prevenci recidivy maligního melanomu doporučuji následující léčivé rostliny+houby a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BŘEZOVNÍK plodnice, JMELÍ BÍLÉ list, PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ kořen (! ), OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, REZAVEC ŠIKMÝ plodnice.

Lokálně potom MĚSÍČKOVÁ MAST.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o měsíčkovou mast na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.