bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Opakované opary - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 171x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Jak na opary? Dcera, 24 let je má často, loni jich měla 13 během roka. Lekař se tím nijak nechce zabývat a předepsal
hned dvě balení Herpesinu (nebere). Má i hodně bolestivou menstruaci a problém s cytologii (děti ještě nemá, nedaří se). Mohou s tím opary nějak souviset, popř. co by jste doporučil? Vám důvěřuji?. moc děkuji za Vaši odpověď i celkove za Vás jako člověka a Vaše výrobky. Monika.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na opary (infekce virem herpes) různě na těle (obličej, hrudník, břicho, pohlavní orgány) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ČUBET BENEDIKT nať těsně před kvetením, BEZ ČERNÝ tepelně zpracovaný plod, PAPÁJA plod, TOULEŇ SRDČITÁ nať, SATUREJKA HORSKÁ nať před kvetením, LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ semeno (ideálně čerstvé, nepřesušené).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Určitě vizte také stánku:
https://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/ruzne-nemoci/612-unavene-oci-byliny-bylinky-babske-rady

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.