Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Opakované zánět močových cest - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 158x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Je mi 35let, mé problémy nastaly ve 20letech. Měla jsem časté záněty močových cest, při vyšetření se nezjistily žádné bakterie v moči. Pokaždé při potížích jsem dostala antibiotika.

2014 jsem byla na operaci - operačně "roztáhnutí močové trubice". Problémy neustaly. Mé problémy neustaly a po operaci se mi vrátily po třech měsících.

Do této doby se to řeší stále antibiotiky. Někdy se objeví i v moči krev, ale prý to není nic vážného. Prosím o radu, jak z toho ven : -) Děkuji Iveta

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na chronické a/nebo opakované (recidivující) záněty močových cest (močovod, močová trubice, močový měchýř) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
JALOVEC plod, PRŮTRŽNÍK nať (nejdůležitější bylina ve směsi!!! , protože má silně desinfekční účinky na močové cesty), VŘES kvetoucí nať, LICHOŘEŘIŠNICE semeno, MEDVĚDICE nať, VILCACORA kůra.
V praxi se mi tato směs velmi osvědčila a to hlavně právě na chronické infekce.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o směsnou tinkturu z výše uvedených rostlin, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Velmi doporučuji podívat se na webinář (video) o ledvinách a močových cestách. Jsou v něm informace o tom, které léčivé rostliny, ale hlavně také strava podporují močové cesty a ledviny. Webinář je ke stažení na http://www.WebinarLedviny.cz Ve stejné stránce je i osnova webináře, kterou si můžete také prohlédnout.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.