bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Oteklé tváře, zalehlé uši a hučení v uších - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 327x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Při covidu jsem prodělala těžký zánět dutin, který byl přeléčen antibiotiky z důvodu nálezu bakteriální infekce v krvi. Od té doby mám neustále oteklé tváře, zalehlé uši a hučení v uších. V uších mi tlačí a toto nijak vůbec nepolevuje. V noci nemohu spát. Také stále přetrvává zadní rýma. Snažím se hodně pít, doplňovat vitamíny, ale neustálého tlaku a brnění v dutinách a zalehlosti uší se nemůžu zbavit. Absolvovala jsem vyšetření na ORL, kde nebyl potvrzen nález v uších. Jaké bylinky byste mi radil na doléčení a detoxikaci?

Děkuji Jana

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Všechny indicie (covid, oteklé tváře, zalehlé uši a hučení v uších) ukazují dle tradiční čínské medicíny na oslabení elementu VODA, tedy ledvin. Pokud ledviny posílíte, všech Vámi uvedených potíží se postupně zbavíte. Posílení elementu Vody spočívá v dietetice (úprava stravy) a léčivých rostlinách. Bylo by k tomu poměrně obsáhlé povídání, které by bylo nad rámec této odpovědi, proto si Vás dovolím odkázat do webináře, který jsme na konci loňského roku natočili s mou kolegyní Mgr. Zuzanou Švédovou, Dis.
Ve webináři se dozvíte nejen všechny symptomy oslabených ledvin, ale hlavně jak ledviny posílit a vyléčit, aby bylo vše zase v pořádku. Webinář také mluví o všech symptomech oslabených ledvin, které by vás ze západního pohledu vůbec nenapadly, že jsou spojené s ledvinami. Považuji ho tedy za velmi kvalitní a doporučuji stáhnout si ho na www. WebinarLedvinycz Jeho délka jsou cca. 3 hodiny, takže se dozvíte mnoho zajímavého.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.