bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Otoky pod očima - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 194x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

ráda bych se zeptala, co by mi pomohlo na otoky pod očima. Uz měsíc mám stále alespoň mírný otok a více na pravém oku. Spánkový režim mám stejný, nepoužívám nic jiného… a stále tam je.
Nedávno jsem k tomu řešila nějaké potíže, u kterých jsem též nezjistila příčinu, byla jsem na krvi, na ultrazvuku. vše v pořádku.
Velmi děkuji za radu. S přáním krásného dne, Kateřina.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Dle tradiční medicíny platí, že příznakem OSLABENÍ LEDVIN jsou právě otoky pod očima.
Mohou se dostavovat i další potíže - chronická únava, vyčerpání, proti tomu paradoxně nespavost, padání vlasů, slabost nohou a v kolenou a také problémy s bederní páteří.
Z praxe vím, že právě posílením ledvin dochází ke značnému zlepšení stavu a lidem se velmi uleví ve všech uvedených symptomech (i izolovaných).

Doporučuji:
- vnitřně LEDVINOVÝ ČAJ (pít minimálně měsíc 2x denně 250 ml /1 polévková lžíce směsi na onen šálek čaje/).

- pokud Vám padají vlasy, tak vnitřně užívejte RDESNO MNOHOKVĚTÉ a jezte dostatek kořenové zeleniny (hodně vlasy vyživuje).

- Do stavy určitě zařadit FAZOLKY ADZUKI (při vaření do nich dejte saturejku - nebudou nadýmat). Ne klasické fazole (mají hodně bílkovin, ledviny
zatěžují). Hodně kořeňte KURKUMOU.

- Ledviny mají rády sebepéči, tzn. věnovat a pečovat nejen o okolí, ale je potřeba i trošku sobeckosti - udělat si radost, rozmazlovat se atd.

Ledvinový čaj mám k dispozici, jestli chcete, ozvěte se mi na messenger http://www.zmfb.cz nebo na email info@zbynekmlcoch.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.