bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Dr. Mlčoch bude v poradně odpovídat 24.1. a 25.1.2021.

 

Paměť a soustředění - byliny, bylinky, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 57x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

prosím Vás, chtěla bych se zeptat. V květnu mě čekají přijímací zkoušky na VŠ (dálkové studium po rodičovské dovolené). Přeci jen jsem trochu déle po studiu. Učím se, ale moc mi to nejde. Můžete mi prosím poradit nějakou bylinku na zlepšení paměti a soustředění? Nebo vitamíny či čaj? Přemýšlela jsem nad ginkgo bilobe nebo Brahmi. Ale nevím, za by to byl dobrý výběr.

Předem děkuji moc za Vaší odpověď.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na zlepšení soustředění a paměti při učení na zkoušky na VŠ doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BAKOPA DROBNOLISTÁ (brahmí) nať, ROZMARÝNA LÉKAŘSKÁ nať, GINKGO BILOBA pozdně letní list a OŘEŠÁK KRÁLOVSKÝ - přepážky z ořechů.
Pokud chcete, ozvěte se mi na messengeru http://www.zmfb.cz a já Vám tinkturu připravím (všechny ingredience mám k dispozici).

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.