Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Pásový opar - byliny, bylinky, obklady

1 odpověď
(stránka otevřena 209x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Potřebovala bych poradit, chytla jsem pásový opar pod prso levé a směřuje to na záda, bolest je veliká, byla jsem u lékaře dal mi tablety B6 a Zovirax, beru to od soboty, ale žádná úleva, jsou nějaké byliny.

Děkuji a jsem s pozdravem. Jarmila

2022 je pro mne špatný rok.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na opary (infekce lidským herpes virem resp. papilomavirem /konkrétě HPV-1 a HPV-2) různě na těle (obličej, hrudník, břicho, pohlavní orgány), tedy běžný opar (herpes simplex) nebo pásový opar (herpes zoster) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
ČUBET BENEDIKT nať těsně před kvetením, BEZ ČERNÝ tepelně zpracovaný plod, PAPÁJA plod, TOULEŇ SRDČITÁ nať, SATUREJKA HORSKÁ nať před kvetením, LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ semeno (ideálně čerstvé, nepřesušené).

Zevní apliace: LICHOŘEŘIŠNICOVÁ TIKNTURA a/nebo LICHOŘEŘIŠNICOVÁ MAST a/nebo PROPOLISOVÁ TINKTURA.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže (ev. lichořeřišnicovou tinkturu, propolisovou tikturu), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.