Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Páteř- skolióza, stenóza páteřního kanálu, chronický kořenový syndrom a štítná žláza- snížená funkce-léčba bez léků.

0 odpovědí
(stránka otevřena 155x)

Dotaz:

Páteř- skolióza, stenóza páteřního kanálu, chronický kořenový syndrom a štítná žláza- snížená funkce-léčba bez léků.
Dobrý den, pane doktore, prosila bych radu ohledně bylinek na mé zdravotní problémy, které bych si chtěla objednat z Vašeho eshopu.
Již od dětství mám skoliózu, nyní je mi 55 let a mé zdravotní problémy se zhoršují, mám zakřivení přes 60 stupňů, v roce 2019 jsem absolvovala operaci páteře, kde mi vysekávali kostní výrůstky podél páteřního kanálu, žádné šrouby v sobě nemám, na operaci jsem šla proto, že mi bolesti šly do dolní levé končetiny a byl mi prokázán chronický kořenový syndrom L5 vlevo s poruchou dynamiky LSP, degenerace plot S1-L1, s protruzemi plot do 3 mm, artróza iv kl L4/5 se stenózou páteřního kanálu na 9x8 mm a foraminostenózou L4/5 vpravo stp- dekompresivní operaci ve výši L4/5, dysfunkce S1 kl. Pro zlepšení zdravotního stavu hodně cvičím a snažím se i dostatečně hýbat, ale nesmím se přetížit. Pane doktore, prosím, jaké bylinky, by jste mi doporučil na tyto mé problémy, především, nějaké bylinky proti bolesti, na nervy a na regeneraci těla.
Rovněž se léčím se štítnou žlázou, mám sníženou její funkci a beru lék 1/2 tablety denně Euthyrox 50 mikrogramů (takže já beru 25 mikrogramů). Prosím o radu i ohledně štítné žlázy, které bylinky jsou vhodné k léčbě.
Budu Vám nesmírně vděčná za Vaši zpětnou vazbu.
Děkuji, Vaše posluchačka.