Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Písek ledvin - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 105x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

mám písek v ledvinách, co mě doporučíte. Ráda si u vás bylinky objednám

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na dobrý stav močových cest a postupné rozpouštění močových kamenů, močového písku doporučuji následující léčivé rostliny:
PAMPELIŠKA nať, KOPŘIVA nať, LOMIKÁMEN ZRNATÝ nať, PŘESLIČKA nať, RDESNO PTAČÍ nať, LIBEČEK kořen, MÁČKA LADNÍ nať, ROZRAZIL nať.

Pokud byste měl nebo měla zájem o bylinnou směs JANČŮV LEDVINOVÝ ČAJ (vhodná na "prolévání" močových cest a hlavně podporu rozpouštění močových kaménků - směs obsahuje celík zlatobýl, což je nejlepší léčivá rostlina na podporu tohoto problému), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Vyhýbat se nemusíte ani bylinám jako je PŘESLIČKA zelená nať, VŘES nať, BŘÍZA list, KUKUŘICE blizny, LIBEČEK nať apod. (nálevy = čaje).

Pokud by Vás zajímalo více informací o ledvinách, můžete se podívat na velmi zajímavé tříhodinové video na stránce http://www.WebinarLedviny.cz
Součástí webináře je doporučení vhodné stravy na podporu ledvin (tzn. potraviny, které buď dělají ledvinám dobře nebo je přímo léčí).

ZDŮRAZŇUJI, ŽE LÉČBA KAMÉNKŮ JE VŽDY DLOUHODOBÁ - SPÍŠE MĚSÍCE NEŽ-LI TÝDNY.
Je tedy nutná opravdu velká trpělivost (která je přímo úměrná tvrdosti a množství kamínků - čím tvrdším a čím větší množství, tím léčba trvá déle).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.