bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Plíce, arytmie, vysoký krevní tlak - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

3 odpovědi
(stránka otevřena 300x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

mohl byste mi sdělit, zda vaše směs na plíce - z plicníku, podbělu, přesličky, truskavce a jitrocele je vhodná pro mne. (hypertenze, a velmi silně reaguji na byliny, které nějakým způsobem posilují krevní oběh nebo srdce - šalvěj červenokořenná, gingo biloba, eleuterokok aj. Nic se mi nepodařilo vyhledat, přesto bych ráda kdybyste mi potvrdil, že směs můžu. Popř. doporučil i něco jiného děkuji moc

Věra Dol.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Prosím o upřesnění jakou nemoc plic máte. Jen díky tomu bude směs opravdu "na míru".

Jakmile dotaz upřesníte, připomeňte se mi, prosím na messengeru http://www.zmfb.cz

Děkuji Vám.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den. k rentgenu píše p. d.. drobné spondyldef. zmeny. Thp. mlhovite zastření /residua ve středních polích bilat. vice než v dok. st InF covid.
Česky řečeno. Od 13.1.kašlu. marod. cca do 30.1.od té doby v podstatě nemůžu ven. Kdyz se vrátím z venku. Během dne začnu kašlat, pocit dušnosti i v noci. To trvá např. 1 -2 dny. Poté. pokud jsem doma, nikam nejdu, přejde to. Má to rádo teplé nápoje a teplou gumovou láhev) ) ). Kašel je suchý, pocit dušnosti, pak vykašlávání. Po celou dobu nemoci problémy s palpilacemi srdce. U vašich bylinek jsem nenašla. že by ovlivňovaly srdce, hledala jsem u vas. Přesto se raději ptám. Protože napr. mi dalo dost práce u Šalvěje červené zjistit, že nesmí lidé s aritmii. Začala jsem pit meduňku. oregano a lípu. Léčím se úspěšně s hypertenzi a srdcem. Žiju zdravě, snažím se jíst zdravě. Jim vitamíny, reishi, D. Od lékaře radu nedostanu jen to, že to má velké procento lidí různého věku tedy po covidu. Děkuji za odpověď. omluvte event. interpunkci, píšu na mobilu. děkuji Věra D.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Děkuji Vám za upřesnění.

Vámi uvedené léčivé rostliny jsou vhodné pro kardiaky a nemají v podstatě žádný přetěžující vliv na Váš srdeční sval (srdce).

Pokud jste po infekci koronavirem COVID-19, tedy SARS-CoV-2 prodělala, na postkoronavirový syndrom mj. doporučuji tyto léčivé rostliny: CIST ŠEDAVÝ, ČUBET BENEDIKT.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.